Pre Vašu spoločnosť zabezpečíme dobrú adresu, so službami od základných až po kompletné.

Virtuálne sídlo

Kvalitná adresa a kvalitné služby pre Vašu spoločnosť. Tak ako všetky naše ostatné služby, aj virtuálne sídlo a s ním spojené služby poskytujeme spoľahlivo a v najvyššej kvalite.

 

Čo môžeme pre Vás urobiť?

Pre Vašu novú aj existujúcu spoločnosť poskytneme:

- Kvalitnú adresu v centre Bratislavy bez registračného poplatku za zriadenie služby,
- Sídlo štandardne na 1 rok,
- Ako jediní v SR poskytujeme pre spoločnosti sídlo aj „na doživotie“,
- Označenie schránky a vchodových dverí názvom spoločnosti, preberanie bežnej pošty a notifikácia o doručenej pošte e-mailom už v cene základnej služby (pri ročnom kontrakte),
- Doplnkové služby a balíky služieb za výhodný príplatok,
- Skutočnú kanceláriu s personálom a možnosťou využiť naše priestory napr. na vykonanie daňovej kontroly,
- Možnosť vykonania zmeny sídla pre existujúcu spoločnosť do Obchodného registra (za príplatok).

 

Koľko ma to bude stáť?

Cena za poskytnutie sídla je nasledovná:

Poskytnutie sídla - ročný kontrakt 25 € 15 € zabezpečenie súhlasu vlastníka nehnuteľnosti so zápisom sídla v obchodnom registri - súhla
Poskytnutie sídla - doživotný kontrakt 999 € 499 € zabezpečenie súhlasu vlastníka nehnuteľnosti so zápisom sídla v obchodnom registri - súhlas platí počas celej existencie spoločnosti

Kto môže túto službu využiť?

Služba je určená pre všetky typy spoločností, od s.r.o., cez v.o.s., k.s., až po akciové spoločnosti. Službu na ročnej báze môžu využiť aj živnostníci, ktorí potrebujú zabezpečiť miesto podnikania.

 

Ako funguje služba „na doživotie“?

Na začiatku poskytovania služby zaplatíte jednorazovú cenu. Za ňu získate sídlo pre Vašu spoločnosť na neobmedzený čas, t.j. až do zrušenia spoločnosti, alebo kým dobrovoľne sídlo nezmeníte. V tejto cene síce nie sú zahrnuté žiadne doplnkové služby, ale tie si môžete doobjednať doslova za pár drobných. Táto služba nie je dostupná pre živnostníkov.
 
 

Čo získam v základnej službe?

Ak nevyužijete službu „na doživotie“, už v základnom poplatku získate preberanie bežnej pošty a e-mailovú notifikáciu o došlej pošte. Po poštu sa môžete u nás v stanovených časoch zastaviť a osobne si ju prevziať, alebo si ju necháte preposlať kuriérom. Môžete tiež požiadať o jej oscanovanie, alebo o jej archiváciu, takže vždy budete vedieť, že všetky Vaše listy sú vo Vašom sídle.
 
 

Prečo využiť sídlo od PROVIDUSu?

- skvelá adresa v samom centre Bratislavy (okres Bratislava I), buduje Váš imidž ako serióznej spoločnosti,
- žiadne registračné poplatky,
- výborné ceny,
- možnosť využiť doplnkové služby, vrátane zriadenia pevnej linky presmerovanej na Váš mobil, čo ďalej zvyšuje dôveryhodnosť spoločnosti u klientov,
- reálna kancelária s personálom = zníženie rizika negatívnych vplyvov v prípade daňovej kontroly alebo miestneho zisťovania (napr. ak daňový úrad pri miestnom zisťovaní zistí, že na adrese sídla sa nikto nezdržuje, môže zamietnuť žiadosť o registráciu na DPH),
- V okrese Bratislava I je registrovaných najviac firiem na Slovensku a preto je tu najnižšia pravdepodobnosť daňovej kontroly.
 

Je možné zriadiť sídlo aj na diaľku?

Samozrejme. Takmer 90% všetkých klientov obsluhujeme cez e-mail a po telefóne. Ak však uprednostňujete osobný kontakt, radi Vás na konzultáciu, alebo podpis dokumentov privítame v niektorej z našich kancelárií.
 
 

Ako si objednať zriadenie sídla spoločnosti?


1. Vyplňte objednávku, ktorý si stiahnite tu: Objednávka
2. Vyplnenú objednávku pošlite e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Na jej základe Vám vypracujeme a zašleme dokumenty.
3. Vypracované dokumenty podpíšte, originály nám vráťte späť poštou alebo pošlite oscanované e-mailom, prípadne príďte osobne k nám.

 

Ak sa potrebujete poradiť alebo pomôcť s objednávkou, neváhajte nám zavolať na 0950 340 999, alebo nám napíšte. A ak uprednostňujete osobný kontakt, radi Vás privítame v našej kancelárii.

 

Nenašli ste odpovede, ktoré ste hľadali? Žiadny problém! Zavolajte nám na 0950 340 999 alebo nám napíšte.

Sem členom skupiny PROVIDUS ®

4590
klientov
14
rokov na trhu
100
% garancia spokojnosti

02/210 26 123

0950 340 999

Aktuálne informácie nájdete aj na našej stránke na Facebook-u.